سی ان سی کوچک

سی ان سی کوچک

برخی از کارگاه های نجاری به دلیل فضای نه چندان زیاد، دنبال استفاده از سی ان سی کوچک در فضای کاری خود هستند در این صورت ابعاد محیط کار سی ان سی برای این افراد حائز اهمیت خواهد بود .

شرکت ماشین سازی آمل برش دارای کامل ترین خانواده محصولی ماشین های سی ان سی در همین راستا برای افرادی که به دنبال سی ان سی کوچک هستند سری محصولی خانواده AM و BM خود را به این افراد معرفی می کند .

در محصولات سری AM بر حسب نیاز مشتری ابعاد میز کار قابل سفارش سازی خواهد بود همچنین این ماشین های سی ان سی دارای سیستم روغن دان مرکزی و برای انتقال نیرو از محورهای x و y استفاده می کنند و نیروی محور z توسط قطعه بال اسکرو تایوان انجام میپذیرد که موارد ذکر شده در نهایت موجب می گردد تا این دستگاه ها دارای قیمت مقرون به صرفه تری باشند .

محصول سی ان سی سری BM که برای برشکاری به صورت صاف و منحنی و حکاکی دو بعدی کاربرد های فراوانی دارد دارای قیمت فوق العاده مناسب و مقرون به صرفه می باشد که با وجود ابعاد محیط کاری 150*2500*1300 میلی متر برای کارگاه های نجاری که به دنبال سی ان سی کوچک و cnc ارزان هستند مناسب است .

سرعت دوران اسپیندل، حداکثر قطر کار، وزن دستگاه سی ان سی و توان اسپیندل از نکاتی است که پیش از سفارش سی ان سی و خرید آن باید دقت کرد .

با وجود شرکت های بسیار در کشور در زمینه تولید و ساخت ماشین های سی ان سی ، مهم ترین مزیت خرید ماشین cnc از شرکت ماشین سازی آمل برش وجود گارانتی یک ساله و بی قید و شرط و تامین قطعات ماشین می باشد .

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ماشین های سی ان سی و خرید سی ان سی کوچک و متناسب با محیط کارگاهی خود می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.