روتاری چیست

سی ان سی ROTARY

ماشین سی ان سی ROTARY

در پاسخ به این سوال که روتاری چیست باید گفت که در صنعت چوب سی ان سی به دو دسته سی ان سی منبت یا تخت و سی ان سی روتاری یا چند کله تقسیم بندی می شود که هرکدام در بخشی خاص از صنعت چوب کاربرد دارند به طور مثال cnc روتاری در صنعت مبل و ایجاد طرح های سه بعدی و دو بعدی بر روی چوب و مجسمه سازی کاربرد های بسیاری دارد .

دستگاه روتاری چوب برای منبت کاری کاربردهای بسیاری دارند که دلیل آن هم وجود چندین هد در دستگاه است که تعداد هدها یا کله سی ان سی بنا به نیاز مشتری در حین خرید قابل تغییر است بدین معنی که اگر شما سی ان سی 8 کله خریداری کنید این امکان را دارید که یک طرح را بر روی هشت قطعه کار در یک زمان انجام دهید .

نرم افزار های مرتبط با ماشین سی ان سی عبارتند از Castmate , Typ 3 , Art Cam , U Can Cam که نرم افزار آرت کم از رایج ترین نرم افزار های کار با سی ان سی است که پس از خرید cnc روتاری آموزش نرم افزار آرت کم و آموزش نرم افزار nc studio نیز برای مشتریان انجام خواهد شد .

در سی ان سی روتاری ساخت شرکت ماشین سازی آمل برش، این دستگاه دارای قابلیت عیب یابی اتوماتیک هوشمند و سیستم حرکت مرغک و روغن کاری اتوماتیک است همچنین کنترلر حرفه ای که در این دستگاه وجود دارد بدون نیاز به pc است که به موجب آن تغییر فواصل اسپیندل ها و کنترل جریان آن از طریق این قطعه هوشمند انجام می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات روتاری چوب و قیمت دستگاه cnc روتاری چوب می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید همچنین با مراجعه به صفحه این محصول در سایت شرکت می توانید از شرایط فروش اقساطی آن مطلع شوید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.