گارانتی سی ان سی

سی ان سی WM1325

گارانتی سی ان سی از مهم ترین عواملی است که مشتری را برای خرید cnc به یک شرکت سوق می دهد اینکه شرکت فروشنده به مشتری این اطمینان خاطر را بدهد که در صورت بروز هر اتفاق حاضر به پاسخگویی و ارائه خدمات است.

شرکت ماشین سازی آمل برش پس از سه دهه فعالیت در زمینه ساخت ماشین های صنعتی با ارائه بهترین گارانتی این تضمین را به مشتریان می دهد که قبل و پس از خرید انواع ماشین سی ان سی بهترین خدمات به آنها ارائه می شود که در این گزارش قصد داریم به بخشی از این خدمات بپردازیم.

پیش از خرید دستگاه cnc، مشاوره در زمینه خرید سی ان سی کارگاهی انجام می شود همچنین آموزش سی ان سی و کلاس کار با سی ان سی برای مشتریان برگزار خواهد شد و پس از خرید cnc مشتریان تا یک سال می توانند از گارانتی بی قید و شرط شرکت بهره مند شوند علاوه بر آن در صورت داشتن سوالی در خصوص نحوه کار با نرم افزار سی ان سی کارشناسان مجرب شرکت حاضر به پاسخگویی به آنها هستند.

در صورت بروز هرگونه نقص و ایرادی در قطعات سی ان سی مانند موتور اسپیندل، پمپ وکیوم، کنترلر سی ان سی و دیگر قطعات الکترونیکی cnc که امکان بروز هرگونه مشکلی برای آنها وجود دارد قطعات یدکی سی ان سی در انبار شرکت وجود دارد تا مشتریان با خیالی آسوده اقدام به بهره بری از دستگاه نمایند.

مقاله مرتبط با این موضوع:  فروش لبه چسبان

همچنین باید اظهار داشت که ماشین سازی آمل برش در سراسر کشور دارای کارشناسان فنی است که در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه های این شرکت سریعا برای تعمیر و سرویس به محل اعزام شده که این از مهم ترین مزایای خرید از آمل برش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گارانتی و خدمات شرکت می توانید با واحد پشتیبانی و فروش ارتباط برقرار نمایید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود به اشتراک بگذارید تا دوستان شما هم از این مطلب استفاده کنند.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم