کاربرد سی ان سی

برای درک بهتر اهمیت استفاده از سی ان سی در کارگاه در مرحله نخست باید با کاربرد دستگاه سی ان سی آشنا شوید اینکه چگونه و به چه صورت وجود این ماشین در کارگاه موجب افزایش راندمان و محصول تولیدی و کاهش هزینه های پرت و قیمت تمام شده محصول می شود.

اگر بخواهیم به صورت مختصر به کاربردهای این ماشین سی ان سی بپردازیم می توان به ساخت قطعات تزئینی کوچک چوبی، برش چوب با شکل و فرم دلخواه، حکاکی متن بر روی چوب و ام دی اف و دیگر مصنوعات، حکاکی سه بعدی بر روی چوب، ساخت قسمت های مختلف مبل و درب و هرکار دیگری که به ذهن اپراتور خطور می کند اشاره کرد.

از مواردی که در عملکرد سی ان سی کارگاهی تاثیرگذار است می توان به سرعت اسپیندل، توان اسپیندل، دقت حرکتی ماشین، حداکثر سرعت حرکت خطی هد دستگاه و نوع سیستم حرکتی آن نام برد.

یکی از مهم ترین مزیت های کار و کاربرد سی ان سی دقت بالای این ماشین است به گونه ای به راحتی می توان با تکیه بر وجود این ماشین کارفرما شاهد افزایش راندمان کار باشد به طور مثال با وجود ماشین روتاری چندکله در کارگاه اپراتور می تواند یک طرح را به صورت همزان بر روی چند قطعه کار انجام دهد که در این صورت قیمت تمام شده محصول کاهی می یابد.

متاسفانه عدم شناخت دقیق جامعه نسبت به مزیت های استفاده از این ماشین به دلیل قیمت آن نادیده گرفته می شود و تحت شعاع آن قرار دارد بر همین اساس شرکت ماشین سازی آمل برش تصمیم گرفت تا در جهت حمایت از تمامی کسب و کارها اقدام به فروش اقساطی ماشین سی ان سی نماید که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با واحد پشتیبانی و فروش ارتباط برقرار نمایید همچنین با مراجعه به سایت شرکت می توانید با ماشین ها و شرایط فروش تاحدودی اشنا شوید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.