پرس وکیوم کارکرده

سالم بودن و اطمینان از عملکرد مناسب دستگاه به عنوان اولین و مهمترین الزام در فروش پرس وکیوم کارکرده مطرح می باشد که شرکت فروشنده باید شرایط لازم در مورد کسب اطمینان از سالم بودن دستگاه را فراهم کند بر همین اساس ماشین سازی آمل برش با دریافت ماشین های دست دوم همانند پرس وکیوم کارکرده اقدام به بروزرسانی این ماشین ها کرده سپس با رفع نقص و سرویس کردن ماشین اقدام به فروش مجدد آنها می کند.

تعهدی که شرکت نسبت به فروش ماشین های دسته دوم دارد همانند فروش ماشین های نو می باشد بدین معنی که مشتریان این اطمینان خاطر را می توانند داشته باشند که قطعات به کار رفته در این ماشین ها بررسی شده تا در صورت خرید شاهد کارایی بالای پرس وکیوم باشند.

از نکاتی که حین خرید پرس وکیوم کارکرده باید به آن دقت کرد نحوه عملکرد صفحه لمسی PLC و سیستم محفظه حرارتی و کنترل دستگاه دستی یا اتوماتیک است.

همچنین از دیگر مواردی که باید بررسی شود این است که پارتیشن های طولی و عرضی که در دستگاه پرس وکیوم تعبیه شده، توانایی روکش کردن قطعات کوچک را به کاربر می دهد و در همین حین باعث صرفه جویی در روکش مصرفی و میزان مصرف برق می شود.

آموزش و خدمات پس از فروش از دیگر نکاتی است که حین خرید پرس وکیوم دست دوم باید به آن دقت کرد اینکه لازم است تا پس از خرید ماشین آموزش های لازم جهت کار با پرس وکیوم به وی ارائه شده و در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی مشکلات احتمالی بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش پرس وکیوم کارکرده و اطلاع از قیمت آن می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کرده همچنین حضور کارشناسان مجرب در ماشین سازی آمل برش این بستر را فراهم کرده تا 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان باشیم.

Comments are closed.

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.