پرس وکیوم اتومات

پرس وکیوم اتومات

پس از آنکه بر روی قطعه کار از طریق حکاکی یا دستگاه سی ان سی طرح خاصی زده شد، این نیاز احساس شد که باید ظاهر قطعه کار از حالت روتین همیشگی خارج شود و رنگ و بوی دیگری به خود بگیرد که در همین راستا برخی از نجاران پس از انجام طرح سی ان سی اقدام به رنگ کردن چوب میکردند که این موضوع با گذشت زمان موجب افت کیفیت محصول میشد که پس از این اتفاق، صنعت به فکر استفاده از دستگاهی افتاد که بتواند روکش های مختلف را بر روی MDF بچسباند که استفاده از پرس وکیوم اتومات و نیمه اتومات و دستی رواج یافت.

از مهم ترین اقداماتی که پرس وکیوم اتومات انجام می دهد می توان به روش کردن درب های کابینت پس از انجام کار با دستگاه های سی ان سی و هرمحصول ساخته شده از جنس MDF اشاره کرد. شرکت ماشین سازی آمل برش در زمینه پرس وکیوم دارای سه محصول پرس وکیوم آسانسوری، تک سینی و دو سینی است که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند به طور مثال پرس وکیوم تک سینی پرس وکیوم اتومات به شمار می رود که یک دستگاه هوشمند به شمار می رود که این قابلیت را دارد تا با با چسباندن روکش های مختلف بر روی MDF موجب ارتقای کیفیت محصول خروجی شود همچنین این پرس وکیوم قابلیت دخیره کردن بیش از 50 برنامه به صورت همزان را دارد که این از مهم ترین مزیت های دستگاه به شمار می رود.

نکته قابل ذکر دیگر این است که منظور از پرس وکیوم اتومات در کنترل دستگاه است که می تواند دستی یا اتوماتیک باشد که این امر توسط صفحه نمایش لمسی HMI/PLC انجام می گیرد. دارا بودن سنسور حرارتی که دمای محیط کار را برای بررسی شرایط خلا اندازه گیری می کند و سیستم ضد چروک موجب می شود تا پرس وکیوم اتومات محصول شرکت ماشین سازی آمل برش دارای مزیت های منحصر به فردی باشد. پرس وکیوم اتومات شرکت ماشین سازی آمل برش دارای گارانتی یک ساله و بی قید شرط است که برای کسب اطلاع از دیگر جزییات می توانید با واحد پشتیبانی و فروش شرکت ماشین سازی آمل برش ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.