پرس وکیوم اتوماتیک⭐✅

پرس وکیوم اتوماتیک

پرس وکیوم اتوماتیک

نجاری را باید هنر خلاقیت و تنوع بدانیم بدین معنی که نجار باید با داشتن ذهنی خلاق اقدام به زدن طرحی جذاب برای صندلی، مبل، درب و و و… کند که با ورود دستگاه های صنعتی بسیاری از کارهای تکراری یک نجار حذف و امورات بسیار آسان تر و با راندمان بالاتر پیش رفت یکی از ماشین آلاتی که با ورودش به صنعت درودگری موجب افزایش کیفیت قطعه کار شد را می توان دستگاه پرس وکیوم عنوان کرد که از جمله وظایف آن می توان چسباندن انواع نوارهای هایگلاس و پی وی سی به قطعه کار سی ان سی شده عنوان کرد که این دستگاه می تواند به صورت پرس وکیوم اتوماتیک یا دستی باشد.

در خصوص اهمیت استفاده از این دستگاه می توان اینگونه عنوان کرد که چوب و ام دی اف به خودی خود دارای طرحی ساده و یکنواخت هستند که برای خروج از این یکنواختی پرس وکیوم اتوماتیک یا دستی با دارا بودن یکسری امکانات همانند سیستم چروک گیر و المانت های تابشی حرارتی و سیستم مکش موجب خواهدشد تا قطعه کار با ظاهری دیگر و هرآنچه مشتری پسندیده باشد به دست وی برسد.

دستگاه پرس وکیوم می تواند به صورت پرس وکیوم اتوماتیک و دستی باشد که در پرس وکیوم دو سینی که از محصولات شرکت ماشین سازی آمل برش است و از پرس وکیوم اتوماتیک به شمار می رود نوع پمپ وکیوم روغن در گردش و رول گیر 3 طبقه در هر طرف دستگاه است ابعاد میزکار این محصول شرکت ماشین سازی آمل برش حداکثر تا 8500 در 2000 میلی متر و دارای 2 میزکار است.

از جمله موارد استفاده از پرس وکیوم دو سینی می توان به روکش کردن ورقه های خام ام دی اف با پی وی سی یا روکش های سلولوزی اشاره کرد همچنین این پرس وکیوم اتوماتیک دارای گارانتی یک ساله و بی قید و شرط است که خریداران می توانند از آن بهره مند شوند. از دیگر امکانات مهم این پرس وکیوم می توان به دارا بودن سیستم کنترل فشار اشاره کرد که موجب خواهدشد تا کارفرما میزان چسبندگی و پرس را خود انتخاب کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ماشین های پرس وکیوم اتوماتیک و دستی شرکت ماشین سازی آمل برش می توانید با واحد فروش و پشتیبانی شرکت ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.