نصب سی ان سی

سی ان سی مدل am1325b

ماشین سی ان سی am1325b

پس از خرید ماشین سی ان سی توسط مشتری کلاس های رایگان کار با ماشین CNC برای وی به صورت تئوری و عملی برگزار می شود تا مهارت اپراتور افزایش یابد در عین حال در راستای مشتری مداری نصب سی ان سی توسط کارشناسان فنی شرکت صورت می پذیرد و تمام جزییات آن برای اپراتور شرح داده می شود.

پیش از آنکه کارشناسان فنی برای نصب سی ان سی حاضر شوند یک فرم پیش نیاز برای مشتری ارسال می شود تا شرایط را برای نصب  ماشین آماده کنند.

در این فرم پیش نیاز تهیه یک سیستم با سی پی یو 2 هسته ای ، تخته ام دی اف خام و روکش دارد برای تست دستگاه و سه راهی تک فاز صنعتی وجود دارد.

نیاز است که نرم افزار آرت کم که پس از خرید به اپراتور آموزش داده می شود بر روی آن سیستم نصب شود.

همچنین نصب دستگاه شامل موارد حمل دستگاه با وسیله نقلیه ی ایمن است.هم چنین انتقال دستگاه به محل مشتری ، تامین خدمات بررسی موارد متریال اولیه ی مورد نیاز برای دستگاه از اهمیت بسیار برخوردار است.

در کنار نصب سی ان سی ارائه گارانتی بی قید و شرط یک ساله و تامین قطعات یدکی سی ان سی نیز از مهم ترین خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد.

ماشین سی ان سی از قطعات مختلفی تشکیل شده که می توان به سرو موتور، استپر موتور، اینورتر و کنترلر، پمپ وکیوم و بلبرینگ و منبع تغذیه اشاره کرد که هرکدام از آنها در سی ان سی چوب دارای وظیفه مشخصی هستند.

اپراتور CNC باید نسبت به تمامی ریزعملکرد ماشین تسلط داشته باشد بر همین اساس حین نصب ماشین عملکرد قطعات برای وی توضیح داده خواهد شد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب سی ان سی و خرید این دستگاه می توانید با شرکت ماشین سازی آمل برش ارتباط برقرار نمایید.

Comments are closed.

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.