سی ان سی منبت کاری

ماشین سی ان سی

می توان منبت کاری را نوعی کنده کاری و حکاکی در جهت زیباسازی بر روی چوب خواند که در گذشته بصورت دستی انجام میشد بدین صورت که شاید یک استاد چندین روز را برای کشیدن یک طرح وقت می گذاشت و در نهایت بصورت دستی اقدام به کنده کاری بر روی چوب می کرد که امکان خطا در کار بسیار زیاد بود.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود ماشین های صنعتی همانند سی ان سی که منبت کاری را انجام می دهند اپراتور این امکان را دارد تا هرآنچه به ذهن وی خطور می کند بر روی قطعه کار پیاده کند.

از مزایای استفاده از ماشین برای منبت کاری می توان به افزایش سرعت در انجام کار در مقایسه با روش سنتی که به صورت دستی بود، امکان منبت کاری طرح های ظریف و امکان تولید انبوه قطعات منبت و هم شکل و هم اندازه بودن تمامی قطعات تولید شده اشاره کرد.

دستگاه optima2040 با توانایی حمل 8 ابزار به صورت همزمان یکی از پیشرفته ترین و هوشمندترین ماشین ها برای برای انجام طرح های منبت کاری و نقوش دو بعدی و سه بعدی بر روی سطوح صاف و منحنی است.

نوع میز وکیوم در این ماشین با آب در گردش 7.5 کیلووات، نحوه انتقال نیروهای محور X,Y و نیروی انتقال محور Z که به ترتیب توسط دنده شانه ای مورب آلمان و بال اسکرو آلمان تامین میشود، سرعت پیشروی بسیار عالی 60 متر در هر دقیقه، صفر کننده اتوماتیک ابزار، از ویژگی های فوق العاده ای است که این دستگاه را را متمایز از سایر دستگاه های سی ان سی کرده است.

برای اطلاع از قیمت این ماشین سی ان سی می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کرده و با کارشناسان فروش در خصوص شرایط فروش و جزییات بیشتر این دستگاه صحبت نمایید همچنین برخی جزییات بیشتر این ماشین در سایت ماشین سازی آمل برش وجود دارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.