ماشین دورکن چیست

ماشین دورکن چیست

ماشین دورکن چیست؟ را می توان دستگاه برش ام دی اف نیز عنوان کرد که به خوبی از پس وظیفه برش کاری ام دی اف بر می اید. استفاده از ماشین دورکن موجب افزایش کیفیت برش در کارگاه ها خواهد شد که برای این امر دارای قطعاتی مانند ریل های راهنما، گونیای پشت و جلو، اره اصلی و اره خط زن تشکیل شده است.

به طور مثال ماشین دورکن PS102-2200C که محصول شرکت ماشین سازی آمل برش است دارای قابلیت هایی مانند نمایشگر زاویه اره اصلی و خط زن به صورت دیجیتال، میز واگنی، گیره کلمپ برای مهار بهتر تخته MDF، ریپ فنس جهت تنظیم دقیق گونیای پشت اره و نمایشگر دیجیتال برای دقت نقطه یابی در زوایای برش است.

دورکن JUNIOR-3200 که از دیگر محصولات شرکت ماشین سازی آمل برش است نوع دیگری از ماشین دورکن است که می توان بر روی آن هود تلسکوبی نصب و تنظیم کرد که این قطعه با انتخاب مشتری نصب خواهد شد و بر اساس سفارش خریدار بر روی دستگاه تعبیه میشود. می توان در ماشین دورکن جافظه ای تعبیه کرد تا بتوان برنامه های مختلف برشکاری را همزمان بر روی آن ذخیره کرد به همین دلیل می توان بدون هدر رفتن به راحتی از یک برشکاری به برشکاری دیگر سوییچ کرد.

این قابلیت مهم در ماشین دورکن موجب خواهد شد تا دستگاه صرفه اقتصادی پیدا کند با خرید ماشین دورکن از شرکت ماشین سازی آمل برش می توانید از گارانتی یک ساله و بی قید و شرط ماشین دورکن بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیتر در خصوص ماشین دورکن به سایت ماشین سازی آمل برش مراجعه نمایید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.