لبه چسبان کوچک

لبه چسبان

یکی از پیش نیازها قبل از خرید ماشین لبه چسبان دقت به فضای کارگاه می باشد اینکه ماشین با چه ابعادی خریداری شود تا کارگاه دچار فضای پرت نشود بر همین اساس برخی از فعالین کارگاه ها به دنبال لبه چسبان کوچک هستند تا با فضای کاری آنها متناسب باشد.

ماشین های لبه چسبان تولیدی شرکت ماشین سازی آمل برش دارای ابعاد مختلفی هستند به طور مثال لبه چسبان eb101 که دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط است دارای ابعاد 1000*850*1100 است که دارای یک اره سر و ته زن بوده بدین حالت که برای بریدن اضافات نوارهای چسبانده به MDF میتوانید به این ماشین هوشمند برنامه و مقادیر دلخواه خود را داده تا این اره کار بریدن اضافات را انجام دهد.

ابعاد لبه چسبان MZ-320، 1600*1100*3100 میلی متر است که برای چسباندن بهتر نوارها دستگاه به یک سیستم پیش گرمایش قطعه کار بهره مند شده همچنین اره سر و ته زنی که در دستگاه تعبیه شده به کاربر این امکان را میدهد تا با دادن مقدار به برنامه دستگاه، نوارهای چسبیده اضافه بر دستگاه را قطع کند. از دیگر مزیت های دستگاه می توان به 2 گیربکس مجزای نوار نقاله و مخزن چسب اشاره کرد.

لبه چسبان MZ-486JKکه ابعاد آن 1900*1150*1750 میلی متر است که از پیشرفته ترین ماشین های لبه چسبان به شمار می رود و دارای ایستگاه هایی به نام ایستگاه پیش فرز، چسباندن نوار، اره سر و ته، فرز پرداخت اولیه و پرداخت کامل و کرنر و لیسه و پارافین پاش و پولیش می باشد جمیع کارکرد این ایستگاه‌ها، باعث خروجی میشود که شاید از نظر کیفیت برترین خروجی در پروسه لبه چسباندن نوار باشد.

دستگاه لبه چسبان  QUEEN 5که ماشینی پیشرفته جهت چسباندن نوارها به شمار می رود دارای ابعاد 1470*780*1900 میلی متر است که از چهار ایستگاه اتوماتیک تشکیل شده که در طی اجرای این پروسه عملیات چسباندن نوار پی وی سی بر روی قطعه کار به صورت کامل و با کیفیت انجام می پذیرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.