لبه چسبان کارکرده

لبه چسبان که وظیفه چسباندن نوارهای نوارهای پی وی سی به کناره های قطعه کار را برعهده دارد یکی از پر طرفدارترین ماشین های صنعت چوب به شمار می رود که این روزها بواسطه وضعیت اقتصادی کشور استفاده از لبه چسبان کارکرده رواج پیدا کرده است.

از نکاتی که حین خرید لبه چسبان دست دوم باید آن را ملاحظه کرد صحت عملکرد ایستگاه ها و قطعات به کار رفته در ماشین لبه چسبان  است بدین منظور که این دستگاه می تواند دارای قطعات مختلفی مانند فرز الماسه، ریل واگنی و گیربکس مخزن چسب و المنت فشنگی و ایستگاه هایی مانند پولیش، لیسه و اره سر و ته زن و پیش فرز و کرنر زن باشد.

حضور کارشناسان فنی مجرب در ماشین سازی آمل برش این بستر را آماده کرده است تا مشتریان با خیالی آسوده ماشین لبه چسبان دست دوم خود را به آنها سپرده تا شاهد رفع نقص ماشین و تعمیر و سرویس آن باشند.

یکی از نکاتی که موجب تمایز بین شرکت ماشین سازی آمل برش با دیگر فعالین این صنعت می شود تامین قطعات یدکی ماشین لبه چسبان است

در همین راستا ماشین سازی آمل برش این آمادگی را دارد تا با دریافت لبه چسبان کارکرده، آنها را بروزرسانی کرده و اقدام به فروش ماشین لبه چسبان دست دوم نماید.

از دیگر نکاتی که حین خرید لبه چسبان کارکرده باید به آن دقت کرد سرعت متغیر، پیش گرم کن، قدرت موتور، سرعت تغذیه، ضخامت نوار و ضخامت قطعه کار، حداقل طول قطعه کار و ابعاد کلی ماشین لبه چسبان دسته دوم و فشار هوای مورد نیاز دستگاه است که تمامی این موضوعات پس از چک شدن توسط کارشناسان فنی ماشین سازی آمل برش برای مشتری بررسی و توضیح داده خواهدشد.

برای اطلاع از نحوه فروش لبه چسبان دست دوم و شرایط آن می توانید با واحد فروش ماشین سازی آمل برش ارتباط برقرار نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.