لبه چسبان دست دوم

لبه چسبان

حین خرید لبه چسبان دست دوم باید به سالم بودن قطعات ماشین و نحوه فعالیت ایستگاه های آن دقت کرد اینکه پس از ورود قطعه کار و انجام علمیات، محصول خروجی به چه میزان با دقت و ظرافت کار بر روی آن انجام شده است.

ماشین لبه چسبان از ایستگاه های مختلفی تشکیل شده که وجود ان به لبه چسبان هویت می بخشد و به نوعی شناسنامه ماشین به شمار می رود.

لبه چسبان اتوماتیک می تواند دارای ایستگاه هایی به نام ایستگاه پیش‌فرز، چسباندن نوار، اره و سر و ته زن ، فرز پرداخت اولیه ،پرداخت کامل ، کرنر دو موتوره ابتدا  کرنر دو موتوره انتهایی و لیسه گرد اول و لیسه گرد دوم و لیسه تخت و پارافین پاش(براق کننده) و پولیش پنوماتیک ابتدایی و پولیش پنوماتیک انتهایی و قطعاتی مانند المنت، مجموعه مترخوان و تیغ لیسه و دستگیره فرز کوچک و تیغ لیسه و موتور کرنر و موتور فرز باشد.

یکی از اقداماتی که مانع فرسودگی دستگاه لبه چسبان و از کار افتادن آن می شود روغن کاری و تمیزکاری دستگاه است که باتوجه به ظرافت برخی قطعات این امر الزامی به شمار می رود.

در همین راستا ماشین سازی آمل برش ماشین های لبه چسبان کارکرده مشتریان را بروزرسانی و سرویس کرده و با رفع نواقص و ایرادات اقدام به فروش آنها می نماید.

با عضو شدن در کانال تلگرامی ماشین سازی آمل برش و سامانه خرید و فروش ماشین آلات کار کرده تماس با واحد فروش می توانید از جزییات لبه چسبان دست دوم مطلع شوید همچنین پس از خرید این ماشین ها کارشناسان فنی شرکت علاوه بر آموزش کار با دستگاه با اپراتور مربوطه تا مدت طولانی در ارتباط خواهند بود.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای قطعات به کار رفته در ماشین قطعه یدکی آن در انبار ماشین سازی آمل برش موجود می باشد تا مشتری با خیالی اسوده اقدام به بهره برداری از دستگاه نماید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.