قیمت پرس وکیوم

قیمت پرس وکیوم

پیش از آنکه در خصوص قیمت پرس وکیوم توضیحی ارائه شود مشتری باید از امکاناتی که دستگاه به وی ارائه می دهد آگاه باشد به طور مثال پرس وکیوم آسانسوری و تک سینی دارای قابلیت ذخیره سازی بیش از 50 برنامه به صورت همزان هستند که این امکان موجب می شود تا بین هر عملیات اجرایی کمترین زمان پرتی حین سوییچ شدن بوجود بیاید.

از مهم ترین ویژگی های پرس وکیوم شرکت ماشین سازی آمل برش می توان به دارا بودن پارتیشن های طولی و عرضی اشاره کرد که این مهم توانایی روکش کردن قطعات کوچک را به کاربر می دهد که این موضوع موجب صرفه جویی در روکش های مصرفی خواهد شد. که این مهم موجب به صرفه شدن ارزش این ماشین خواهد شد. همچنین طراحی منحصر به فرد دستگاه های پرس وکیوم نصب سیستم PLC و سیستم عیب یابی اتوماتیک هوشمند و نصب سیستم کنترل از راه دور از مهم ترین مزایای استفاده از پرس وکیوم های شرکت ماشین سازی آمل برش است که باید پیش از خرید و استعلام قیمت پرس وکیوم به آنها اهمیت داد.

از دیگر نکاتی که باید پیش از استعلام قیمت پرس وکیوم به آن توجه کرد ابعاد دستگاه پرس وکیوم استو به طور مثال پرس وکیوم دوسینی دارای ابعاد 2000*8500MM که دارای 2 میز کار و نوع پمپ وکیوم آن نیز روغن در گردش است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها و دیگر جزییات می توانید به سایت شرکت ماشین سازی آمل برش مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.