قیمت پرس وکیوم

پرس وکیوم

دارا بودن امکاناتی مانند صفحه لمسی HMI/PLC و ذخیره بیش از پنجاه برنامه مختلف و سنسور حرارتی مادون قرمز جهت اندازه گیری دقیق دمای محیط کار و ابعاد و اندازه دستگاه می تواند در قیمت پرس وکیوم تاثیرگذار باشد.

به طور مثال دستگاه  پرس وکیوم دو سینی، دارای ابعاد 2000*8500 MM است که با توجه به امکاناتی که به صاحبین کارگاه ها ارائه می دهد ماشین پرطرفداری است که کارکرد آن، چسباندن روکش های مختلف بر روی سطوح حکاکی شده MDF به روش خالی کردن محفظه از هوا و چسباندن و پرس کردن روکش با فشار هوای خالی شده (خلا) می باشد. بدین منظور، سنسورهای حرارتی مادون قرمز در دستگاه تعبیه شده تا دمام دقیق محیط کار را اندازه گیری نماید.

این پرس وکیوم اتومات دارای صفحه سیلیکون جهت پرس کردن روکش طبیعی و فرم دهی قطعات چند لایه و سیستم کنترل فشار جهت روکش کردن درب با شبکه کاغذی هانیکام و قطعات ظریف می باشد.

باید تاکید کرد که پیش از خرید پرس وکیوم باید نسبت به جزییات مختلف آن مانند ابعاد دستگاه، سیستم عملکرد محفظه حرارتی، سیستم عملکرد فریم، تعداد میزکار و نوع پمپ وکیوم، سیستم ضدچروک و سیستم کنترل دستگاه و رول گیر اطلاعات داشت که تمامی موارد ذکر شده حین خرید ماشین توسط کارشناسان فروش شرکت توضیحات آن ارائه شده تا مشتری با آگاهی کامل نسبت به نیاز خود اقدام به خرید دستگاه پرس وکیوم نماید.

لازم به ذکر است که پس از خرید ماشین پرس وکیوم از آمل برش مشتریان می توانند از گارانتی یک ساله و بی قید و شرط بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پرس وکیوم و دیگر امکانات این دستگاه مانند سیستم ضدچروک، سنسور حراراتی و کنترل فشار پرس می توانید با واحد پشتیبانی و فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید تا علاوه بر موارد ذکر شده از شرایط فروش پرس وکیوم اتوماتیک مطلع شوید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.