قیمت لبه چسبان

لبه چسبان

می توان گفت که شناسنامه ماشین لبه چسبان تعداد ایستگاه های به کار رفته در آن می باشد بر همین اساس می توان مهم ترین مولفه در قیمت لبه چسبان را تعداد ایستگاه ها و قطعات به کار رفته در ماشین عنوان کرد.

اگر گفته می شود که تعداد ایستگاه ها در قیمت ماشین لبه چسبان تاثیر گذار است بدین معنی است که دستگاه لبه چسبان می تواند دارای ایستگاه پیش‌فرز، چسباندن نوار، اره و سر و ته، فرز پرداخت اولیه، پرداخت کامل، کرنر دو موتوره ابتدا، کرنر دو موتوره انتهایی، لیسه گرد اول، لیسه گرد دوم، لیسه تخت ، پارافین پاش(براق کننده) و پولیش پنوماتیک ابتدایی و پولیش پنوماتیک انتهایی باشد.

هرچه تعداد ایستگاه های لبه چسبان صنعتی بیشتر باشد دستگاه لبه چسبان به تمام اتوماتیک بودن نزدیک تر خواهد بود بر همین اساس قیمت آن نیز متغیر خواهد بود.

شرکت ماشین سازی آمل برش دارای انواع ماشین لبه چسبان با ایستگاه های مختلف است بدین معنی که وقتی مشتری برای خرید به شرکت مراجعه کرد ابتدا نیاز واقعی وی شناسایی شده و کارشناس فروش بر اساس نیازسنجی صورت گرفته اقدام به فروش ماشین لبه چسبان می کند که در این زمینه در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

ابعاد لبه چسبان کارگاهی مختلف است بر همین اساس پیش از اینکه قیمت لبه چسبان برای صاحبان کارگاه ها در اولویت باشد توصیه می شود تا باید محیط کارگاه خود را در نظر گرفته و ماشینی بر اساس نیاز فضای کاری خود تهیه کنید.

ارائه خدمات منحصر به فرد به مشتریان مهم ترین وجه تمایز ماشین سازی آمل برش با دیگر شرکت ها می باشد است در همین راستا اگر به دنبال آگاهی از قیمت لبه چسبان و نحوه فروش لبه چسبان اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستید علاوه بر اینکه می توانید به صورت تلفنی از قیمت ها مطلع شوید می توانید با مراجعه به سایت آمل برش و انتخاب هرکدام از محصولات از قیمت و نحوه فروش و اقساط آن مطلع شوید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.