فروش لبه چسبان

شرکت ماشین سازی آمل برش با بیش از سه دهه سابقه در تولید ماشين الات صنعتي، ارائه کننده ماشين آلات لبه چسبان در انواع کارگاهي و خدماتي و ايستگاه هاي متنوع می باشد اما پیش از آنکه در خصوص فروش لبه چسبان و شرایط خرید توضیحی ارائه شود بهتر است در خصوص محصولات شرکت و ویژگی های منحصر به فرد آنها توضیحی ارائه شود.

مقرون به صرفه بودن از مهم ترین ویژگی های یک ماشین صنعتی می تواند باشد در همین راستا به جرات می توان گفت که لبه چسبان سری MZ با داشتن گارانتی بی قید و شرط یک ساله و اره سر و ته زن ماشینی کارامد و مناسب از لحاظ اقتصادی برای کارگاه ها خواهد بود.

لبه چسبان MZ-335S با دارا بودن سیستم پیش گرماشی که در ماشین تعبیه شده می تواند دمای قطعه کار را افزایش دهدکه این کار باعث راحت تر شدن و در نتیجه بهتر چسبیدن نوار های PVC بر روی قطعه کار میشود. اره سر و ته زن، با دادن مقدار مشخص به برنامه دستگاه میتواند نوارهای اضافه چسبیده شده به قطعه را برش دهد و در انتهای دستگاه قسمت پولیش قطعه کار قرار داده شده که فرز ها و برآمدگی های به جا مانده بر روی قطعه از روی عملیات قبلی را بر میدارد و آن را تمیزکاری میکند. لازم به ذکر است که تمامی قطعات الکترونیک دستگاه از شرکت برند زیمنس آلمان تهیه شده است.

در نهایت باید گفت که تعداد ایستگاه ها در ماشین لبه چسبان، قطعات به کار رفته، حداقل طول قطعه کار، ضخامت نوار، سرعت نوار نقاله، ولتاژ برق ورودی، توان مصرفی و فشار هوای ورودی از نکاتی است که باید به ان توجه کرد.

برای اطلاع از نحوه فروش لبه  چسبان، شرایط اقساط و قمیت محصولات می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید همچنین با مراجعه به بخش محصولات لبه چسبان می توانید از قیمت های مطلع شوید.

همچنین میتوانید در سامانه خرید و فروش ما عضو شوید تا از ماشین آلات دست دوم و کار کرده نیز مطلع شوید. ماشین سازی آمل برش دستگاه های کار کرده ی شما را نیز خریداری میکند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.