فروش دورکن

فروش دورکن

پیش از آنکه در خصوص فروش دورکن توضیحی ارائه شود باید دانست که دورکن را می توان همان دستگاه برش ام دی اف عنوان کرد که در صنعت ام دی اف کاربردهای فراوانی دارد.

کارگاه هایی که در زمینه چوب و ام دی اف فعال هستند تحقیقات بسیاری در خصوص نحوه فروش دورکن انجام می دهند که شرکت ماشین سازی امل برش در زمینه فروش دورکن دارای چندین خانواده محصولی است که می توان به سری جونیور، مستر، فانتوم، پی اس و توماس اشاره کرد.

یکی از خانواده محصولی شرکت ماشین سازی امل برش در زمینه فروش دورکن سری junior است که دارای قابلیت هایی مانند بالا و پایین و چپ و راست اره برقی، دارای گیره کلمپ برای مهار کردن بهتر قطعه کار، میز واگنی دارای قفل شانه ای و ریپ فنس جهت تنظیم دقیق گونیای پشت اره است.

دیگر محصول شرکت ماشین سازی امل برش در زمینه فروش دورکنسری phantom است که از دستگاه های پیشرفته و مجهز به بروزترین تکنولوژی های مورد استفاده در صنعت برشکاری چوب است که دارای قابلیت هایی مانند تنظیم گونیای پشت اره اتوماتیک از طریق سروو موتور و روغن دان مرکزی و صفحه نمایش کنترل تاچ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر جزییات فروش دورکن می توانید به سایت شرکت ماشین سازی آمل برش مراجعه نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.