سی ان سی نجاری

کاربرد cnc

ماشین های سی ان سی بواسطه امکانات مختلفی که دارند در صنایع مختلف مثل چوب، طلا، سنگ، ماشین سازی و … کاربرد دارند که در صنعت چوب پس از ورود ماشین به کارگاه ها موجب افزایش تولید و کاهش خطا در کار شد به همین دلیل سی ان سی نجاری از پرطرفدارترین ماشین ها در هرکارگاه نجاری به شمار می رود.

شرکت ماشین سازی آمل برش دارای کامل ترین خانواده محصولی در خصوص سی ان سی چوب است، فعالین این صنعت از سی ان سی ارزان تا سی ان سی روتاری را می توانند بنا به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفتند از شرکت آمل برش خریداری نمایند اما پیش از سفارش سی ان سی باید به چه نکاتی دقت کرد ؟

در مرحله نخست نیاز است که فضای کارگاهی خود را بسنجید تا پس از خرید cnc کمترین فضای پرت در کارگاه شما ایجاد شود همچین نوع محصول تولیدی نیز در انتخاب دستگاه تاثیرگذار است به طور مثال با خرید سی ان سی روتاری که دارای چند کله سی ان سی است می توانید یک طرح را بر روی چند قطعه کار انجام دهید .

توان اسپیندل، سرعت دوران اسپیندل، نیروی محرکه سی ان سی، نوع کنترلر cnc چوب و نحوه انتقال نیرو در میزان خدماتی که ماشین سی ان سی نجاری قرار است به شما ارائه دهد تاثیر گذار است .

همچنین دارا بودن صفرکننده اتوماتیک ابزار و قطعه کار موجب سهولت در کار خواهد شد .

آموزش نرم افزار سی ان سی از مهم ترین مزیت های خرید cnc از شرکت ماشین سازی آمل برش است که پس از خرید دستگاه آموزش های تئوری و عملی لازم به اپراتور داده خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش سی ان سی می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.