سی ان سی روتاری

سی ان سی روتاری در سایزهای مختلف به بازار عرضه می شوند. نوع موتور و گشتاور موتور محورها، سرعت حرکت موتور محور و ارتفاع محور Z و اسپیندل موتورارتباط مستقیمی با کاری که سی ان سی باید انجام می دهد دارد.

در اکثر مواقع روتاری در جهت برش کاری، خراطیی، منبت کاری و کارهای سه بعدی استفاده می شوند البته دستگاه سی ان سی روتاری این قابلیت را هم دارد که به صورت کنترل شده قطعه کار را بچرخاند و منبت کاری را بر روی آن انجام دهد.

هرچه تعداد هد ها در ماشین روتاری بیشتر باشد آن ماشین پتانسیل ان را دارد که همزمان بر روی چندین قطعه کار یک طرح را اجرا کند.

سی ان سی روتاری که از محصولات آمل برش است ماشینی پیشرفته و تمام اتوماتیک به شمار می رود که دارای عیب یاب اتوماتیک هوشمند، سیستم حرکت مرغک ها و روغن کاری اتوماتیک  می باشد.

این دستگاه سی ان سی دارای سیستم میز متحرک بوده و از سروو موتور استفاده می کند همچنین 4 محور به صورت همزان قابلیت انجام منبت کاری را بر روی قطعه کار دارند

دیگر محصول آمل برش سی ان سی Optima1325، از مجهزتزین و پیشرفته ترین ماشین الات است که دارای 8 کله می باشد بدین معنی که در یک زمان می تواند بر روی 8 قطعه کار یک طرح را پیاده کند به همین دلیل وجود این ماشین در کارگاه باعث کاهش قیمت تمام شده محصول می شود.

از دیگر ویژگی های مهم این سی ان سی روتاری استفاد هاز نیرو محرکه سروو موتور است که باعث می شود تا ماشین به خاطر فیدبک هایی که در هر دور کار دریافت میکند، دقت و سرعت عمل بیشتری را نسبت به گرداننده های استپر موتور داشته باشد و در عین حال سر و صدای کمتری نسبت آن ها تولید کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ماشین های سی ان سی روتاری و قیمت آنها می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.