سی ان سی دست دوم

سی ان سی am1325c

سی ان سی am1325c

به دلیل شرایط اقتصادی کشور ممکن است برخی از فعالین صنعت چوب به دنبال خرید سی ان سی دست دوم باشند که در این مقاله قصد داریم به مسائل و مشکلات پیش روی فعالین صنعت چوب برای خرید سی ان سی کارکرده بپردازیم و اینکه حین خرید آنها باید به چه نکاتی دقت کرد.

حین خرید سی ان سی دست دوم باید این اطمینان خاطر برای مشتری ایجاد شود که سیستم الکترونیکی دستگاه سالم بوده و بدون هیچگونه نقصی، وظایفی که به ماشین سپرده می شود را به خوبی انجام می دهد .

ماشین سی ان سی از قطعات مختلفی مانند سرو موتور، استپ موتور، بال اسکرو، کنترلر و اینتورتر و … تشکیل شده است که آشنایی اپراتور با وظایف این قطعات موجب خواهد شد تا حین خرید سی ان سی کارگاهی و کار با سی ان سی عملکرد قطعات ماشین را به خوبی مورد بررسی قرار دهد که این موضوع دارای اهمیت بسیار بالاتری به نسبت اطلاع از لیست قیمت دستگاه cnc چوب و کارکرده این دستگاه ها می باشد.

به طور مثال مشتری می تواند با نرم افزار آرت کم طرحی را به صورت جی کد به دستگاه وارد کرده تا مشاهده کند که محورهای دستگاه چگونه عمل می کنند و طرح خروجی با طرح اولیه به چه میزان تفاوت دارد .

یکی از مشکلات سی ان سی دست دوم می تواند به دلیل نگهداری ضعیف توسط تکنسین و اپراتور دستگاه باشد، بدین معنی که ماشین سی ان سی از مهم ترین ماشین الات یک کارگاه صنعتی است و یک ماشین 24 ساعته به حساب می آید که می تواند یک طرح را بر روی چند قطعه کار در یک زمان مشخص انجام دهد به همین دلیل باید در نگهداری دستگاه سی ان سی منبت چوب حساسیت ویژه ای داشت و آن را تمیز نگه داشت .

همچنین بررسی اینکه بازوی گیربکس و نگهدارنده ابزار و بازوی پشتیبان به خوبی عمل می کنند از جمله مواردی است که نباید فراموش کرد.

بعضی اوقات مشکلی در منبع تغذیه ماشین سی ان سی چوب ایجاد می شود که موجب خواهد شد تا صفحه نمایش دستگاه سی ان سی نجاری و قطعات الکترونیکی دستگاه سی ان سی کار نکنند که برای حل این مشکل نیاز است تا مطمئن شوید که از ولتاژ و آمپر صحیح متناسب با نیاز دستگاه استفاده می کنید ضمن اینکه باید ببینید که خروجی یا طرف ثانویه به درستی کار می کند یا در بخشی دچار اشتباه شده و عملکرد درستی ندارد در نهایت اطلاع مشتری از این موارد اخطارها و مشکلاتی که ممکن است برای هر دستگاه سی ان سی اتوماتیک ایجاد شود موجب خواهد شد تا حین خرید دستگاه اطلاعات بیشتری نسبت به آن داشته باشیم و پس از خرید نیز با خیالی آسوده تر از دستگاه سود ببریم.

جمع نکردن ضایعات در دستگاه و عدم پاکسازی گرد و خاک می تواند منجر به این شود که آلاینده ها بر روی دستگاه به مرور زمان جمع شده و در نهایت کارایی دستگاه را کاهش دهند پس نیاز است تا اپراتور هر چند مدت دستگاه را پاکسازی کرده تا از بروز خطا جلوگیری کند .

شرکت ماشین سازی آمل برش ماشین دست دوم را پس از دریافت بروزرسانی کرده و ایرادات ماشین ها را بررسی و پس از برطرف کردن آنها اقدام به فروش ماشین ها می نماید .

وجه تمایز خرید از شرکت ماشین سازی آمل برش به نسبت دیگر شرکت ها این است که در صورتیکه قصد خرید ماشین دست دوم را از این شرکت داشته باشید کارشناسان فنی شرکت ضمن ارائه اطلاعات دقیق از قطعات دستگاه و زمان تولید دستگاه و دیگر جزییات مرتبط، عملکرد دستگاه را در حضور مشتری مورد بررسی قرار داده در عین حال تمامی اتفاقاتی که در آینده امکان بروز آنها برای ماشین وجود دارد که در بالا عنوان شد را برای مشتری توضیح می دهند.

همچنین در صورت خرابی دستگاه و نیاز مشتریان به قطعات یدکی، شرکت ماشین سازی آمل برش در سریع ترین زمان ممکن قطعه استاندار و مورد درخواست مشتری را برای وی در سرتاسر کشور ارسال خواهد کرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید و فروش سی ان سی دست دوم می توانید علاوه بر مراجعه به سامانه مشتریان جهت خرید و فروش ماشین آلات دست دوم با واحد فروش و پشتیبانی شرکت نیز ارتباط برقرار نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.