سی ان سی ام دی اف

خدمات فرز سی ان سی

سی ان سی ام دی اف همان ماشین سی ان سی است که برای برش و فرزکاری ام دی اف استفاده می شود.

دستگاههای سی ان سی ام دی اف به کابینت کاران، پیمانکاران ساختمانی و فعالان صنعت چوب این امکان را می دهد تا مصنوعات چوبی خود را با سرعت و دقت بالا و با کیفیتی عالی به مشتریان خود ارایه دهند.

از مزایای استفاده از سی ان سی ام دی اف در کارگاه های می توان به کاهش حضور نیروی انسانی در کار اشاره کرد بدین معنی که ماشین همانند انسان خسته نمی شود و در معرض خطر قرار ندارد بر همین اساس وجود یک ماشین روتاری باعث خواهدشد تا کارگاه در زمینه ساخت مبل و قطعات مختلف آن با بازدهی بیشتری فعالیت کند.

سی ان سی ام دی اف نیاز به اپراتور حرفه ای هم دارد؛ یعنی اگر قرار است از دستگاه CNC چوب استفاده شود، اپراتور باید حرفه ای و با دقت باشد و گرنه طرح زده شده دقیق اجرا نمی شود.

اپراتور ماشین CNC چوب باید تسلط کامل بر روی دستگاه داشته باشد و باید توانایی کار با نرم افزار را داشته باشد.

پس از خرید ماشین کلاس های تئوری و عملی برای اپراتور به صورت رایگان برگزار می شود تا مهارت وی افزایش یافته و نهایت بهره بری را از ماشین داشته باشند.

حین خرید سی ان سی ام دی اف به نکاتی مانند ابعاد حرکتی، ابعادمیزکار، حداکثر سرعت خطی و سرعت دوران اسپیندل و دقت حرکتی دستگاه و سیستم حرکتی آن باید دقت کرد که تمامی این موارد پیش از خرید دستگاه توسط کارشناسان فروش برای مشتری ذکر خواهدشد تا بر اساس نیازسنجی صورت گرفت مناسب ترین ماشین به وی معرفی شود.

منظور از نیازسنجی پیش از خرید ماشین سی ان سی دقت به اندازه کارگاه و بودجه خریدار و محصولی است که مشتری قصد تولید آن را دارد.

Comments are closed.

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.