سی ان سی ارزان

سی ان سی bm1325

سی ان سی bm1325

به دلیل وضعیت اقتصادی کشور فعالین صنعت چوب و ام دی اف به دنبال سی ان سی ارزان و مقرون به صرفه برای کارگاه خود هستند که در این گزارش قصد داریم بخشی از این فرایند را برای شما شرح دهیم.

در مرحله نخست و پیش از خرید سی ان سی باید میزان بودجه ای که قرار است با آن ماشین سی ان سی خریداری شود بررسی شود که در ادامه با شناخت انواع ماشین سی ان سی ارزان و برندهی مختلف آن ادامه پیدا کرده  و در نهایت موجب خرید دستگاه  می شود.

شناخت تفاوت دستگاه‌های گوناگون و توانایی آنها در ارائه کارایی مناسب و طول عمر بالا امتیازات مهمی هستند که در طی فرایند خرید سی ان سی باید به آنها دست پیدا کرد و انتخاب خود را با توجه به این شناخت‌ها انجام دهید.

کیفیت و نوع قطعات اصلی  بکار رفته، توان اسپیندل و محورهای حرکتی، شاسی و بدنه بر روی قیمت تمام شده ماشین سی ان سی تاثیرگذار هستند.

شرکت ماشین سازی آمل برش دارای کامل ترین خانواده محصولی در زمینه ماشین های سی ان سی می باشد بدین منظور که مشتری با هربودجه ای قادر به خرید یک محصول می باشد.

سی ان سی Bm1325 را می توان بواسطه قیمت و امکاناتی که به اپراتور ارائه می دهد ماشینی مقرون به صرفه خواند.

این دستگاه CNC که برای برش کاری و حکاکی های دوبعدی و سه بعدی و منبت کاری مناسب است از دنده شانه ای مورب برای انتقال نیروی محورهای x,y، بال اسکرو تایوان برای انتقال محور z، نیروی محرکه استپرموتور، استفاده می کند.

دستگاه  سی ان سی Bm1325 دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط و حتی برای سوختگی قطعات الکرونیکی دستگاه بوده که این مزیت، به همراه قیمت استثنایی دستگاه، میتواند آن را به انتخابی شماره یک برای کارخانه یا کارگاه‌تان تبدیل کند. برای مطلع شدن از قیمت ،میتوانید به شماره های درج شده مولن در بالای سایت تماس حاصل نمایید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.