دورکن کارکرده

دورکن کارکرده

ماشین دورکن وظیفه برش ام دی اف به صورت حرفه ای را برعهده دارد به همین دلیل اکثر کارگاه ها به دنبال خرید دورکن هستند که پس از چند سال استفاده از این ماشین، به دنبال فروش دورکن کارکرده خود و خرید ماشین جدید هستند شرکت ماشین سازی آمل برش دورکن کارکرده را خریداری کرده و بروزرسانی می کند و پس از برطرف نمودن معایب اقدام به فروش آن به مشتریان می نماید.

اما نکته مهم این است که حین خرید دورکن کارکرده باید به چه نکاتی توجه کرد. ماشین های دورکن از قطعاتی مانند سنسور زاویه دورکن، نمایشگر زاویه، چاقویی پشت اره، ابزار کارگیر، اره اصلی دورکن و کلید دو طرفه و گیره کلمپ و نمایشگر دیجیتال تشکیل شده است که حین خرید می توان کارکرد این قطعات را بررسی کرد. به طور مثال بررسی عملکرد ریپ فنس و نمایشگر دیجیتال و نقطه یابی زوایای برش از جمله اقداماتی است که باید انجام شود.

اگر دورکن خریداری شده از شرکت ماشین سازی آمل برش باشد کارشناسان فنی تمامی موارد ذکر شده را برای شما بررسی خواهند کرد همچنین پس از خرید ماشین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با کارشناس فنی مربوطه ایراد را مطرح کرده و شاهد تعمیر و عملکرد خوب ماشین باشید.

از دیگر نکات مهم حین خرید دورکن کارکرده تامین قطعات یدکی توسط شرکت مربوطه است که شما پس از خرید دورکن های شرکت ماشین سازی آمل برش می توانید نسبت به تامین قطعات دستگاه دورکن خود اطمینان خاطر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های دورکن و فروش دورکن کارکرده می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید

دورکن کارکرده

مربوط به دستگاه دورکن مدل MASTER3200 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.