دورکن چوب

دورکن چوب

برش از مهم ترین بخش ها در هر کارگاهی است که برای افزایش راندمان در کارگاه ها از دورکن چوب استفاده می کنند که دورکن چوب این قابلیت را دارد که برش مستقیم و زاویه دار را بر روی قطعه کار انجام دهد. به عبارتی دیگر محدودیت ها در برش با دورکن چوب از بین خواهد رفت و برش با دورکن چوب با کیفیتی عالی انجام خواهد شد بدین صورت که کاربر قطعه را بر روی ریل دورکن چوب قرار داده و برش در قسمت مدنظر انجام خواهد شد.

انجام برش کاری به صورت دقیق و عملکرد ساده و کاربری آسان و استهلاک پایین از مهم ترین مزایای استفاده از دورکن چوب است. به طور کلی دورکن چوب می تواند دستی و اتوماتیک باشد که در مدل دستی تنظیمات به صورت دستی و در اتوماتیک می تواند از طریق صفحه نمایش باشد.

شرکت ماشین سازی آمل برش دارای کامل ترین خانواده محصولی دورکن چوب است که می توان به سریPS، سری PHANTOM، سری JUNIOR، سری MASTER و سری Thomas اشاره کرد به طور مثال در سری Thomas که یکی از خانواده محصولی شرکت ماشین سازی آمل برش در دورکن چوب است از دستگاه هایی با موتور پرقدرت به شمار می رود که دارای نمایشگر دیجیتال بوده که با نمایش زاویه اره به صورت دیجیتال برش کاری را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد در سری junior که از دیگر خانواده محصولی دورکن چوب است در دو تیپ A و B به بازار عرضه می شود که به طور مثال در مدل A دارای قابلیت هایی مانند بالا و پایین و چپ و راست اره برقی و دارای گیره کلمپ برای مهار کردن بهتر قطعه کار و میز واگنی دارای قفل شانه ای و دارای ریپ فنس جهت تنظیم دقیق گونیای پشت اره و قدرت اره اصلی 7.5HP باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دورکن چوب می توانید با واحد پشتیبانی و فروش شرکت ماشین سازی آمل برش ارتباط برقرار نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.