دورکن ارزان

دورکن ارزان

با ورود دورکن به کارگاه ها امر برشکاری با کیفیت به نسبت بالاتری انجام شد به همین دلیل کارگاه ها به دنبال خرید دورکن ارزان و مقرون به صرفه هستند تا شاهد افزایش راندمان کاری کارگاه خود باشند. هرکدام از دورکن های شرکت ماشین سازی آمل برش دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند به طور مثال در سری توماس که دارای موتور پرقدرت 7.5 اسب بخار است دارای نمایشگر دیجیتال است که بدین صورت نمایش زاویه اره به صورت دیجیتال و راحت تر و قابل فهم تر خواهد بود.

قیمت دورکن ارزان

دورکن سری THOMAS دارای صفحه نمایش لمسی است که موجب دسترسی آسان کاربر به عملیات برش کاری می شود دورکن سری Master نیز دارای کنترل پنل دیجیتال برای ارسال فرمان و تنظیم عملیات برشکاری است که این داده ها بر روی نمایشگر دیجیتالی که بر روی دستگاه تعبیه شده به نمایش در میاید دورکن های JUNIOR و PS نیز از این قاعده مستثنی نیستند پس با این اوصاف اهمیت به جزییات دستگاه های دورکن پیش از توجه به ارزان بودن دورکن باید در اولویت باشد. چه بسا دورکن ارزان به شما معرفی می شود که تنها صفت ارزان بودن را یدک می کشد اما در عین حال بر اساس نیاز شما در کارگاه عمل نمی کند.

مشاوره جهت خرید دورکن

پیش از خرید دورکن می توانید با کارشناسان فنی شرکت ماشین سازی امل برش تماس گرفته تا راهنمایی های لازم برای خرید یک دورکن مناسب که موجب افزایش راندمان کاری شما شود صورت گیرد با این اوصاف بد نیست بدانید که شرکت ماشین سازی آمل برش دارای تنوع محصولی بسیاری در دستگاه های دورکن است که به جرات می توان گفت که کیفیت بالای این ماشین ها موجب شده تا اگر نسبت کیفیت به قیمت و خدمات ارائه شده را در نظر بگیریم بتوان این دورکن ها دورکن ارزان و مقرون به صرفه برای مشتری عنوان کرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.