دستگاه وکیوم

دستگاه وکیوم mdf یکی از دستگاه های مخصوص برای روکش کردن PVC بر روی چوب و ام دی اف (MDF) به شمار می رود . جهت خرید دستگاه وکیوم mdf باید تمامی شرایطی که حاکی از کمیت ، قیمت، قطعات استفاده شده ، کیفیت کار خروجی ، گارانتی دستگاه پرس وکیوم ، خدمات پس از فروش دستگاه و …. را مد نظر قرار دهد .

به طور کلی از انواع پرس وکیوم با اعمال فشار برای قرار دادن یک لایه اضافی که ممکن است از هر ماده‌ای باشد، استفاده می‌شود تا باعث افزایش طول عمر قطعه کار و زیبایی دوچندان آن شود.

ماشین سازی آمل برش دارای سه خانواده محصولی در زمینه پرس وکیوم است که عبارتند از پرس وکیوم آسانسوری، تک سینی و دوسینی.

پرس وکیوم آسانسوری دارای امکانات سفارشی صفحه لمسی HMI/PLC با قابلیت ذخیره بیش از پنجاه برنامه مختلف است همچنین دستگاه پرس وکیوم تک سینی آسانسوری داری سنسور حرارتی مادون قرمز جهت اندازه گیری دقیق دمای محیط کار می باشد و پارتیشن طولی و عرضی جهت روکش کردن قطعات کوچک و صرفه جویی در مصرف روکش و برق از قابلیت های سفارشی دستگاه وکیوم تک سینی آسانسوری است.

پرس وکیوم آسانسوری دارای صفحه سیلیکون جهت پرس کردن روکش طبیعی و فرم دهی قطعات پند لایه و سیستم کنترل فشار جهت روکش کردن درب با شبکه کاغذی هانیکام و قطعات ظریف می باشد.

پرس وکیوم تک سینی که دیگر محصول ماشین سازی آمل برش است در ابعاد 3200*220 MM به مشتریان عرضه میشود که یک دستگاه کاملا هوشمند به منظور چسباندن و پرس کردن روکش های مختلف بر روی MDF است که در کارخانه جات صنایع چوب مورد استفاده قرار گرفته همچنین با قابلیت ذخیره بیش از 50 برنامه همزمان را دارا است تا بین عملیات اجرایی در کم ترین زمان اتلافی سوییچ کند.

تمامی موارد ذکر شده از جمله مهم ترین مزیت های خرید پرس وکیوم از آمل برش می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.