خدمات دورکن

خدمات دورکن

بواسطه قطعاتی که در دورکن به کار می رود می توان به طرق مختلف از دستگاه دورکن بهره برد دورکن های محصول شرکت ماشین سازی آمل برش دارای امکاناتی مانند تنظیم گونیای پشت اره اتوماتیک از طریق سرو موتور، نقطه یابی دقیق گونیای پشت اره دورکن، روغن دار مرکزی و صفحه کنترل تاچ است که هرکدام موجب ارتقای خدمات دورکن می شود.

از جمله دیگر امکانات و خدمات دورکن محصول شرکت ماشین سازی آمل برش می توان به خط کش متر خوان دیجیتال و هود تلسکوپی برای جمع آوری بهتر و راحت تر گرد و غبار ام دی اف اشاره کرد. شرکت ماشین سازی امل برش دارای چندین سری محصولی در خصوص دستگاه دورکن است که می توان به سری Junior، Thomas، PS، Phantom، Master اشاره کرد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که موجب ارتقای خدمات و بهره وری خواهند شد.

سری Thomas دارای دو مدل 3200 و 3800 است که به طور مثال در مدل 3200 وجود حافظه ای که در دستگاه تعبیه شده موجب خواهد شد تا برنامه های مختلف برشکاری در آن ذخیره شود که وجود چنین امکانی مشتری از خدمات دورکن رضایت خواهد داشت سری PS دارای چندین مدل مختلف است که در مدل PS103 3800 که از قدرت مند ترین مدل های دستگاه دورکن است که دارای گیره کلمپ در جهت مهار هرچه بهتر قطعه کار است همچنین وجود میز واگنی قفل شانه ای و ریپ فنس در جهت تنظیم دقیق گونیای پشت اره موجب ارتقای خدمات دورکن می شود.

سری Junior از جمله دیگر محصولات شرکت ماشین سازی آمل برش است که می تواند دارای قدرت اره اصلی 7.5HP و نمایشگر دیجیتال کنترل باشد. در نظر گرفتن نیازهای بازار و کاربران و استفاده از بهترین قطعات یدکی در دستگاه ها موجب می شود تا کاربر بالاترین بهره بری را از دستگاه برده و رضایت همیشگی وی را به همراه داشته باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دورکن و خدمات دورکن می توانید به سایت ماشین سازی آمل برش مراجعه نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.