استپ موتور⭐✅

استپ موتور را می توان همان دستگاه الکترومکانیکی نامید که وظیفه تبدیل پالس های الکتریکی به حرکت های مکانیکی مجزا را برعهده دارد و همین باعث میشود نقش مهمی در دستگاه سی ان سی داشته باشند. ولتاژ کاری، فازهای چرخش شافت و توان گشتاور از مهم ترین مسائلی است که حین خرید این قطعه الکترونیکی باید به آنها دقت کرد .

همچنین سرعت شافتی که بر روی استیپر موتور قرار دارد دارد به فرکانس پالس ورودی آن بستگی دارد .

از مهم ترین قطعات دستگاه سی ان سی چوب استپ موتور است که بواسطه عملکرد بالا و هزینه مناسب در موتورهایی که دارای سرعت پایین هستند قطعه مناسبی به شمار می رود .

استپ موتور در حالت ایست و قفل دارای پشتاور بالایی هستند که این گشتاور با افزایش سرعت رابطه عکس دارد و موجب کاهش گشتاور خواهد شد در عین حال اگر فرکانس موج ورودی از مقداری که برای آن تعیین شده است فراتر رود، موجب خواهد شد که گشتاور خروجی به میزانی کاهش یابد که قادر به چرخاندن روتر نیز نباشد که از این اتفاق اینگونه باید نتیجه گیری کرد که مزیت استیپر موتور در حرکت در دورهای پایین اما با گشتاور بالا است .

بواسطه دقت بسیار بالای استپ موتور در ماشین سی ان سی این موتور جزو پرطرفداری ترین و رایج ترین قطعات در بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان این دستگاه می باشد .

اگر گفته می شود که با وجود استپ موتور موقعیت و زاویه برش به صورت دقیقه محاسبه خواهد شد بدین معنی است که به طور مثال یک نجار در حین برش به میلی متر ها هم دقت خواهد کرد و در صورتیکه دستگاه در حین برش قطعه کار چند میلی متر هم خطا داشته باشد قطعه کار دیگر دارای کاربرد اصلی خود را ندارد .

شرکت ماشین سازی آمل برش دارای کامل ترین قطعات یدکی سی ان سی می باشد که در صورت نیاز مشتریان در سریع ترین زمان ممکن قطعه را به سرتاسر کشور ارسال خواهد کرد .

برای کسب اطلاع از قیمت استپ موتور می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید .

Comments are closed.

اگر برای استعلام قیمت محصولات داخل سایت مشکل دارید، این آموزش رو ببینید!
آموزش استعلام قیمت
close-image