آموزش سی ان سی

از مهم ترین مولفه هایی که پیش از خرید ماشین سی ان سی باید به آن نگاه ویژه ای داشت خدماتی است که شرکت فروشنده ماشین های سی ان سی به مشتری ارائه می دهد.

کلاس آموزش اپراتوری cnc از جمله مهم ترین خدماتی به شمار می رود که باید پیش از خرید cnc به آن دقت کرد.

داشتن یک اپراتور ماهر که تمامی فوت و فن های کار با ماشین سی ان سی را بلد باشد از جمله مهم ترین مولفه هایی است که موجب افزایش راندمان کارگاه می شود بر همین اساس شرکت ماشین سازی آمل برش پس از خرید دستگاه توسط مشتری کلاس های آموزش سی ان سی را برای مشتری به صورت رایگان برگزار می کند تا نهایت بهره بری از دستگاه صورت گیرد.

یکی از نکاتی که در کلاس آموزش cnc چوب به آن پرداخته می شود کار با نرم افزار آرت کم است.

در خصوص کار با نرم افزار artcam اینگونه باید گفت که هرآنچه که قرار است بر روی قطعه کار پیاده سازی شود توسط این نرم افزار در مرحله نخست طراحی شده که پس از طراحی جی کد گرفته و سپس با انتقال طرح به دستگاه بر روی قطعه کار پیاده می شود.

نرم افزار آرت کم این توانایی را به اپراتور می دهد تا بتواند با مقیاس دقیق خروجی را برای ماشین سی ان سی چوب نماید که این امر موجب افزایش راندمان و افزایش سرعت در کار می شود.

پس از آموزش نرم افزار آرت کم اپراتور کار عملی با دستگاه سی ان سی را آموزش دیده تا توانایی های وی ارتقا یافته و بتواند به تنهایی یک دستگاه سی ان سی را کنترل کند.

علاوه بر آموزش سی ان سی نحوه کار تمامی قطعات ماشین cnc به اپراتور آموزش داده می شود اما در صورت بروز هرگونه مشکل حضور کارشناسان مجرب در شرکت ماشین سازی آمل برش مهم ترین وجه تمایز با دیگر شرکت هایی است که در این زمینه فعالیت می کنند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید.