ماشین سی ان سی

ماشین سی ان سی
ماشین سی ان سیReviewed by سارا آزاده on Jun 25Rating:

پیش از اینکه در خصوص ماشین سی ان سی که به نحوی می توان ان را مادر دستگاه ها در کارگاه دانست توضیحی ارائه کرد باید دانست کهسی ان سی مخفف Computer Numerical Control است و می توان ماشین سی ان سی را کنترل عددی خواند که به وسیله کامپیوتر کنترل می شود.

ماشین سی ان سی به دلیل نقش گسترده ای که در یک کارگاه می تواند داشته باشد دارای کاربردهای بسیاری است که این موضوع از جمله مهم ترین دلایلی است که امروزه میل بازار برای خرید ماشین سی ان سی و استفاده از ماشین سی ان سی در کارگاه های نجاری افزایش یافته است.

عملکرد ماشین سی ان سی کاملا خودکار و از قبل برنامه ریزی شده است و با توجه به تعداد محورهایش می تواند تا سه بعد حرکت و بر روی قطعه کار کند. از جمله مهم ترین مزایای استفاده از ماشین سی ان سی می توان به سرعت عمل بالا و براده برداری به صورت یکنواخت و خطر پایین برای کاربر و صرفه اقتصادی تولید اشاره کرد.

شرکت ماشین سازی آمل برش در جهت بهبود عملکرد خریداران ماشین سی ان سی برای آنها کلاس های آموزش استفاده از ماشین سی ان سی برگزار می کند تا استفاده کنندگان از ماشین سی ان سیبا کمترین دغدغه بیشترین بهره بری را از ماشین سی ان سی ببرند. در جهت اطلاع از دیگر جزییات ماشین سی ان سی می توانید به سایت امل برش مراجعه و در خصوص ماشین سی ان سی با واحد پشتیبانی و فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید