فرز CNC

فرز cnc
فرز CNCReviewed by سارا آزاده on Jun 25Rating:

همانگونه که اطلاع دارید سی ان سی دارای انواع گوناگونی است که یکی از آنها فرز cnc است. فرز cnc همانند دستگاه سی ان سی توسط کامپیوتر کنترل می شود که در آن از تیغه و نوک فرز استفاده می شود. فرز را می توان ابزاری مکانیکی عنوان کرد که برای شکل دهی و براده برداری قطعات کاربرد دارد و مزیت مهم استفاده از فرز cnc این است که توانایی حکاکی و معرق کاری را به اپراتور می دهد.

فرز cnc در سه محور X، Y، Z حرکت و بر روی قطعه کار طرح مدنظر را پیاده سازی می کند. از مهم ترین کاربردهای تیغه فرز که وظیفه براده برداری و برش کاری را دارد می توان به شیار در آوردن قطعه کار، کنار تراشی و برش اشاره کرد. شرکت ماشین سازی آمل برش در زمینه فرز cnc دارای دستگاه های ایده آل و کاملی است که در صورت خرید، مشتری می تواند از گارانتی یک ساله بی قید و شرط و 10 سال خدمات بهره مند شود.

نکته مهم دربارهفرز cnc این است که اپراتور باید اشنایی مناسبی با دستگاه فرز cnc داشته باشد که پس از خرید فرز cnc از شرکت ماشین سازی آمل برش امر آموزش فرز cnc و کار کردن با ان توسط کارشناسان فنی به وی آموزش داده خواهدشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از فرز cnc می توانید به سایت آمل برش مراجعه نمایید

فرز cnc

مربوط به دستگاه سی ان سی مدل SMART204